Malé zprávičky z naší školičky

• OI Developer

První měsíc roku 2022 jsme měli všichni velkou radost z nových hraček pro děti a hlavně z interaktivní tabule 3Panelu, který je moderním zařízením pro vzdělávání dětí.

Tabule s dotykovou plochou je pro práci s dětmi velkým přínosem. Poskytuje zásobu vzdělávacích programů a aplikací, které navazují na náš vzdělávací program.

Za tuto tabuli moc děkujeme firmě Saint – Gobain Construction Products CZ a.s. sídlící v Kozojedech, která nám ji jako dar plně financovala částkou 69.990,-Kč. Děkujeme i všem dalším sponzorům naší školy z řad rodičů i ostatních firem a podnikatelů z obce. Díky jejich podpoře je školka velmi pěkně vybavena a zásobena pomůckami pro děti.

Dále nás v lednu i v únoru provázelo téma Cestování za Eskymáky, Zimní olympiáda, Pan doktor je kamarád a poznávání života na vesnici. Návštěva OÚ v Kozojedech a setkání s panem starostou je pro děti hezkým zážitkem. Tradiční karnevalové radovánky ve školce s pečením masopustních koláčků nesmělo chybět.

Březen jsme společně přivítali jarními kvítky a tvořením sněženek. Následoval první projektový den – Přítel lesa, který byl uskutečněn ve spolupráci se ŠLP v Kostelci nad Černými lesy. Do tohoto projektu jsme se zapojili s velkým nadšením a budeme pokračovat v dalších programech během celého roku.

Dalším projektem byla lekce Moje první taneční, kdy děti přišly do školky slavnostně oblečené, učily se základům etikety a první společenské tance. Pro velký úspěch chystáme další taneční den.

Těšíme se společně na nadcházející období, ve kterém připravujeme bohatý program.