Zprávičky

• Alena Šámalová

Zprávičky.

Kozojedy - Malé zprávičky z naší školky:

První měsíc roku 2023 jsme měli všichni velkou radost z nových hraček pro děti a hlavně z balančních pomůcek - kladin s kameny a hmatových sestav, které jsou moderním prvkem pro pohybovou výchovu a vzdělávání dětí. Poskytují příležitost k rozvoji pohybu i smyslů.
Lze je zařadit do činností během celého dne. Za tyto pomůcky moc děkujeme firmě
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. sídlící v Kozojedech. Za podporu a sponzorské dary děkujeme všem rodičům i firmám z Kozojed i okolí.

V únoru nás čekal masopust a s ním spojený karneval. Do školky k nám zavítaly princezny, rytíři, čarodějky a další pohádkové i filmové bytosti. Tanec, zpěv a spousta her, které děti vždy baví.

V dílničce jsme si vyzkoušeli výrobu vlastních přírodních mýdel. U příležitosti poznávání vesnice jsme měli možnost setkat se s panem starostou, který nás provedl po obecním úřadě a navštívili jsme místní knihovnu, všem děkujeme za hezký program.

Společně jsme poslali obrázky do projektu Pomozte dětem.

Nyní již vyhlížíme jaro a počítáme první sněženky. Těšíme se na výlet do Skanzenu v Kouřimi, jarní vycházky do přírody a návštěvu s programem o zvířatech.

Pestrá nabídka akcí, kterou máme připravenou je zárukou, že nás čeká ještě spousta zážitků.